خسارت ۱۴۸ میلیارد ریالی آتش‌سوزی پتروشیمی بندرامام پرداخت شد

خسارت ۱۴۸ میلیارد ریالی آتش‌سوزی پتروشیمی بندرامام پرداخت شد

راستا نیوز – بیمه ایران خسارت ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی آتش سوزی انبار مجتمع پتروشیمی بندرامام را پرداخت کرد.

به گزارش راستا نیوز به نقل از ایسنا، رضا امیری، مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بندر امام در نشستی با مدیران بیمه ایران که در این مجتمع برگزار شد، با قدردانی از بیمه ایران، پرداخت خسارت این مجتمع از سوی بیمه ایران را به موقع خواند و افزود: امیدواریم چنین حوادثی برای سرمایه‌های ملی کشور هرگز اتفاق نیفتد.

وی ادامه داد: بیمه یک دلگرمی بزرگ برای بیمه‌گزاران و مجتمع‌های بزرگ صنعتی است که به هنگام بروز حوادث علاوه بر جبران بخش بزرگی از خسارت، التیامی بر مسایل روحی و روانی پیش آمده پس از حوادث است.

همچنین در این نشست، محمد رضایی، مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران با تاکید بر این‌که این شرکت تلاش دارد چنانچه حادثه‌ای و خسارتی اتفاق بیفتد به نحو احسن و در حداقل زمان ممکن خسارات را جبران کند، گفت: با وجود تحریم‌هایی که به کشور تحمیل شده صنعت بیمه با راهبری بیمه ایران توانسته است با تشکیل کنسرسیوم، پوشش مناسب بیمه‌ای را برای صنایع عظیم و سرمایه‌های ملی کشور برقرار کند.

وی در این خصوص به پرداخت خسارت پتروشیمی بوعلی اشاره کرد و افزود: کنسرسیوم بیمه‌های داخلی به راهبری بیمه ایران، کل زیان وارده در حادثه پتروشیمی بوعلی سینا که با زیانی معادل ۹۴ میلیون یورو، بزرگترین خسارت خاورمیانه اعلام شد را جبران کرد.

در پایان این نشست، مدیر مجتمع تخصصی ولیعصر (عج) بیمه ایران، لوح همراه چک خسارت ۱۴۸ میلیارد ریالی این پتروشیمی را که به امضای محسن پورکیانی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران رسیده بود برای حضار در جلسه قرائت کرد.

در این لوح آمده است: از آنجایی که ماموریت بیمه ایران به عنوان بازوی اجرایی دولت تدبیر و امید و راهبر صنعت بیمه کشور، تامین آرامش خاطر و اطمینان برای آحاد جامعه، به ویژه فعالان و کارآفرینان عرصه جهاد اقتصادی است، ضمن تقدیم چک خسارت آتش سوزی انبار آن مجتمع و آرزوی داشتن ایام بدون حادثه و در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتری، امیدواریم همیشه در روزهای آینده یار و یاورتان باشیم.

آتش سوزی در انبار محصول لاستیک مصنوعی ( BDSR ) مجتمع پتروشیمی بندرامام، ۱۶ مردادماه سال گذشته آغاز و پس از پنج ساعت تلاش ماموران اطفای حریق مهار شد.

درباره نویسنده

1867مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی