سرپرست سد مسجدسلیمان :مردم صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند +تصاویر

سرپرست سد مسجدسلیمان :مردم صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند +تصاویر

راستا نیوز – با حضور اهالی رسانه شهرستان های مسجدسلیمان و اندیکا مراسم تجلیل از خبرنگاران برگزار شد.در ابتدای جلسه داریوش صالحی مدیر روابط عمومی سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن خیر مقدم و تبریک 17 مرداد به خبرنگاران از ارتباط تنگاتنگ سد شهید عباسپور با اصحاب رسانه خبر داد و گفت:امیدواریم از الان به بعد بتوانیم با خبرنگاران ارتباط داشته باشیم تا اخبار  از طریق رسانه های شما به مردم اطلاع داده شود .

به گزارش راستا نیوز سید حمید صالحی مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران چشمان بیدار جامعه هستند که می توانند بر جامعه و فرهنگ مردم اثر گذار باشند. وی ادامه داد: اصول اخلاقى حرفه روزنامه‌نگارى مقرر مى‌دارد که روزنامه‌نگاران در هر مرحله و مقامى که باشند به خیر و مصلحت جامعه ایمان کامل داشته باشند.

وی ادامه داد: در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان و انتشار آن ها بسیار دشوار و در عین حال بسیار ضرورى و حیاتى است. مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اهمیت کار خبرنگاری به گونه ای است که خداوند در قران کریم به قلم قسم می خورد و این قسم خداوند نشان از جایگاه والای خبرنگاری و قلم است. صالحی افزود: ۱۷مرداد سالروز شهادت محمود صارمی که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است را گرامی می داریم و امیدواریم اهالی رسانه بتوانند حلقه اتصال و پل ارتباط مناسبی بین مردم و مسئولان باشند و بدانند که امانت دار ودیعه الهی هستند که قداست این قلم عرصه خبر و خبررسانی را مقدس و کار یک خبرنگار را تا مادامی که در مسیر حق و حقیقت باشد منزه می دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ممکن است بعضی ها به دلایلی از قلم و یا مطلبی که می نویسید ناراحت شوند اما قطعاً شما از دلسوزان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید. سید حمید صالحی با تاکید بر اهمیت صرفه جویی در مصرف آب خاطر نشان ساخت: وضعیت منابع آبی در کشور نگران کننده است و در صورت ادامه روند هدر رفت آب سرزمین زرخیز خوزستان شاید در آینده با مشکلات جدی مواجه شود. در پایان این مراسم از خبرنگاران شهرستان های مسجدسلیمان و اندیکا با هدایایی تقدیر شد. لازم به ذکر است پیش از آغاز این مراسم اهالی رسانه از نقاط مختلف سد و نیروگاه شهید عباسپور بازدید کردند.

امروز بنده در جمع اهالی رسانه و خبرنگار هستم و بسیار از این بابت خوشحالم که میتوانم از توصیه ها و انتقادات و پیشنهادات شما برای بهتر شدن سد و نیروگاه کمک بگیریم و قطعا دیدگاه شما با هرکسی فرق دارد و این طبیعی ست که شما از زاویه دیگری به همه چیز نگاه میکنید که اکثر مدیران و مردم نگاه نمیکنند.

مدیر این واحد نیروگاهی در پایان ضمن تاکید درباره مصرف صحیح آب از همه مردم تقاضا کرد تا در مصرف بهینه و صحیح آب کار کنند و صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند و حتما اگر اینطور مثل حال حاضر پیش برویم شاید در آینده فرزندانمان برای زندگی در این منطقه با مشکل جدی آب روبرو باشند.

IMG_0112 1  5 ۲۰۱۶۰۸۱۰_۱۲۰۲۱۹(0) IMG_0019 IMG_0094 IMG_0206

درباره نویسنده

1881مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی