دست مریزاد جناب وزیر / لغو سفر وزیر نفت به پایتخت نفتی خاورمیانه

دست مريزاد جناب وزير / لغو سفر وزیر نفت به پايتخت نفتي خاورميانه

راستا نیوز – بیژن زنگنه وزیر نفت قرار است تا ساعت ۱۳ امروز وارد خوزستان شود و با همراهی مسئولان و هیئت همراه چندین پروژه نفتی و صنعتی را در این استان به افتتاح و بهره‌برداری برساند.

*در این سفر با حضور وزیر نفت «فاز نخست طرح توسعه میدان منصوری» شامل هفت بسته کاری از جمله تعمیر و تکمیل ۱۲ حلقه چاه، احداث واحد بهره برداری و نمک‌زدایی و کشیدن خطوط لوله آب مورد نیاز و خطوط برق ۱۳۲ کیلو ولت دو مداره افتتاح می‌شود.

*«کارخانه نمک‌زدایی میدان لب سفید» از دیگر پروژه‌های آماده افتتاح است که امروز با حضور وزیر نفت رسماً وارد مدار کار می‌شود.

این کارخانه با ظرفیت فرآورش روزانه ۳۰ هزار بشکه نفت نخستین واحد نمک‌زدایی در میدان لب سفید است که با هدف افزایش کیفیت نفت خام استحصال شده از این میدان احداث شده است.

*«واحد بهره برداری و نمک زدایی هفت شهیدان مسجدسلیمان» نیز به منظور فرآورش نفت تولیدی میادین مسجدسلیمان، لالی، پرسیاه، زیلایی و کارون با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز و با اعتباری افزون بر ۹۶۰ میلیارد ریال احداث شده که با حضور وزیر نفت افتتاح می‌شود.

البته به دلیل شرایط نامساعد جوی سفر وزیر نفت به مسجدسلیمان از دستور کار خارج شده و از طریق تشکیل جلسه در اهواز و ویدئو کنفرانس دو پروژه‌ای نفتی و صنعتی مسجدسلیمان افتتاح خواهند شد.

تمام برنامه‌های وزیر نفت امروز در واحد میدان منصوری به اجرا درخواهد آمد و تشکیل جلسه با مسئولان نیز در اهواز برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

1868مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی