خبرنگار مسجدسلیمانی لوح تقدیرش را به وزیر نفت اهدا کرد

خبرنگار مسجدسلیمانی لوح تقدیرش را به وزیر نفت اهدا کرد

راستا نیوز – در حاشیه آئین تجلیل از خبرنگاران مسجدسلیمان که امروز توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار می شد حسن کریمی مدیرمسئول سایت سپنا لوح خود را به وزیر نفت اهداء کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان وی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان اظهار داشت: من این لوح را به وزیر نفت جناب مهندس زنگنه هدیه کردم تا از ایشان تقدیری کرده باشم بخاطر همه زحمات و دلسوزی هایی که برای برای شهرم داشته است. تا مهندس زنگنه و همه مدیران نفتی بدانند مردم نجیب و بختیاری مسجدسلیمان هنوز تغییری نکرده اند و هنوز هم مهربانند و دلپاک.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز کریمی گفت: من آنجه در توانم بود اهدا کردم تا آقای وزیر هم تلاش کند و در حد توانش در چارچوب قانون به انانی که ۱۰۷ سال بر اثر توفیق اجباری پیش امده, هم نشین بلای سیاه شده اند سهمی داشته باشند. این خبرنگار مسجدسلیمانی ادامه داد: مردم مسجدسلیمان مثل همیشه نجیب هستند و خواهند ماند اما رنج هایی که می کشند، دردهایی که بر اثر مجاورت شان با چاه های پر درامد یک قرنی که اقتصاد را زنده نگه داشتند همچون زخم بر روی پیکرشان احساس می کنند ..

خیلی حرف ها و خیلی گلایه ها در باب شهرمان کتاب و مستند شده اند و چه بسا اگر کمی خلاقانه به انها پرداخته شود جوایز نفیسی را در جشنواره های مختلف درو خواهند کرد! کریمی گفت:امیدوارم لوح تقدیرم که شرکت نفت مسجدسلیمان به بنده حقیر و بنام من ثبت کرد و هدیه داد به دست شخص مهندس زنگنه برسد و این لوح را که به یادگار از طرف مردم شریف مسجدسلیمان و به اعتراض به ایشان اهدا کردم را مورد توجه قرار دهند و نگاهی ویژه به این خطه سراسر درد و رنج داشته باشند.و در پایان جا دارد بیان کنم که من به عنوان یک خبرنگار مسجدسلیمانی زمانی شاد می شوم که مردم رنج کشیده شهرم شاد باشند, پس اگر وزیر محترم ,مدیرعامل محترم مناطق نفتخیز جنوب و مدیر عامل محترم شرکت نفت مسجدسلیمان ,می خواهند در جواب هدیه من اقدامی کنند بی شک آن اقدام رفع مشکلات و محرومیت های مسجدسلیمان است که بواسطه حضور نفت حکم فرما شده اند …

درباره نویسنده

1868مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی