راستا نیوز- سید محمد صالحی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه کاهش جرائم ۱۵ درصد در مقایسه ۳ ماه دوم ۹۳ با ۳ ماهه دوم ۹۲ در خوزستان بوده است، اظهار کرد: در شهرستان اهواز نیز ۲۱ درصد کاهش وقوع جرائم داشته‌ایم.

وی افزود: کاهش در سرقت از طلافروشی‌ها نیز ۳۳ درصد، بانک صفر درصد، منزل ۱۳ درصد، موتور ۹ درصد، کیف‌قاپی ۳۵ درصد، اماکن ۱۲ درصد و وسایل داخل خودرو ۱۵ درصد بوده است.

سرهنگ صالحی بیان کرد: در حوزه کشف در ۳ ماهه دوم ۹۳ به نسبت مشابه ۹۲ نیز ۱۴۲ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر در استان خوزستان داشته‌ایم.

وی ادامه داد: همچنین در بحث کشفیات ۱۸۳ درصد افزایش کشف مواد محترقه و ۲ درصد کشف سوخت داشته‌ایم.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان خاطر نشان کرد: از زمان تشکیل قرارگاه سرقت نیز ۴ هزار و ۳۳۴ مورد بازدید از واحدهای صنفی داشته‌ایم که به ۱۸۸۰ واحد اخطار و تذکر داده شد و ۴۶۳ واحد پلمپ شدند.

سرهنگ صالحی از راه‌اندازی صندوق امانت در بانک‌های استان خبر داد و افزود: این صندوق نیز در ۵ شعبه بانک‌های تجارت و سپه در شهرستانهای رامهرمز، دزفول و اهواز راه‌اندازی شدند تا مردم بتوانند چیزهای با ارزش خود را در آنجا به امانت بگذارند.

وی ادامه داد: در سطح استان نیز ۵۵۱ نقطه دوربین نصب شده است و همچنین در طرح امنیت اجتماعی نیز ۴ مرحله پاکسازی نقاط آلوده را داشته‌ایم که ۱۹۱۴ نفر دستگیر و ۲۸۹۵ مورد سرقت کشف شده است

درباره نویسنده

1868مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی