به زودی تیمی از تهران در ارتباط با مشکل روستاهای تلخاب تاجدین و پرنوشته به محل اعزام می شود

به زودی تیمی از تهران در ارتباط با مشکل روستاهای تلخاب تاجدین و پرنوشته به محل اعزام می شود

راستا نیوز –  علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به زودی با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور علاوه بر بررسی وضعیت پس از زلزله کلنگ شروع به کار واحدهای تخریبی و تعمیری نیز بر زمین زده خواهد شد.

ظاهری با بیان این که اولویت بر این است ساخت یا بازسازی منازلی که در مناطق امن هستند در همان نقطه صورت بگیرد و تنها منازلی که به دلایل مختلف قابلیت ساخت در آن نقطه وجود ندارد را در زمین هایی که ارتش قرار است در اختیار قرار بدهد ساخته شوند. عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با مشکلات پیش آمده برای روستاهای «پرنوشته» و «تلخاب تاجدین» از توابع مسجدسلیمان گفت: بلافاصله پس از این اتفاق با مدیرعامل سد گتوند تماس و نسبت به عدم اطلاع رسانی به ساکنان این منطقه شدیداً اعتراض کردم و ایشان گفت: زمین های این دو روستا به صورت کامل خریداری و تنها یک مورد وجود دارد که در حال پیگیری ست. ظاهری ادامه داد:در تماسی که با مهندس محمد حاج رسولی ها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران داشتم مقرر گردید به زودی تیمی به محل اعزام و از نزدیک موضوع را بررسی کنند و سریعاً نتیجه را اعلام نمایند همچنین در ارتباط با مشکل برق این منطقه یک و نیم میلیارد تومان به حساب شرکت توزیع برق واریز تا مشکل برق سریعاً مرتفع گردد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی سخنان خود گفت: در صورتی که اهالی این دو منطقه اعتراضاتی دارند و احساس می کنند حقوقی از آن ها تضییع شده است اعلام کنند تا در اسرع وقت مشکل آن ها پیگیری شود.

درباره نویسنده

1880مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی