علی عسگر ظاهری:
مسئولین همه توان خود را برای امداد رسانی به مردم بکار گیرند

مسئولین همه توان خود را برای امداد رسانی به مردم بکار گیرند

راستا نیوز- نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی خواستار بهره گیری از همه امکانات برای امداد رسانی به مردم شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز، علی عسگر ظاهری ضمن ابراز تاسف از وقوع پدیده زمین لرزه و ایجاد خسارت به شهروندان اظهار داشت:از همان دقایق اولیه وقوع این پدیده در تماس با مسئولین،کشوری،استانی و شهرستانی خواستار بسیج همه امکانات برای رسیدگی فوری و مناسب به مردم شدم.

وی افزود:با هماهنگی های صورت گرفته شده تیم های امدادی به منطقه اعزام شدند تا در روند امداد رسانی خللی ایجاد نشود. ظاهری در ادامه به علت عدم حضور خود در منطقه نیز اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی قبلی و به منظور توسعه و تحکیم روابط با کشور کره جنوبی در حوزه انرژی،همراه با جمعی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از دیروز به این کشور سفر کردیم و جلسات مختلفی در حال انجام است.

وی افزود:با توجه به مشکل پیش ٱمده،اعلام کرده ام امکان ادامه حضور در جلسات را ندارم و باید هر چه سریع تر به کشور بازگردم که هماهنگی ها در این زمینه در حال انجام است.گفتنی است تحکیم روابط با کره جنوبی بعنوان یکی از خریداران عمده نفت ایران در شرایط حاضر بعنوان یکی از اولویت های کشور مطرح می باشد.

درباره نویسنده

1839مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی