رئیس اداره تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان خبر داد:
پلمپ یک سوپر مارکت در مسجدسلیمان به دستور دادستان و معدوم کردن اجناس تاریخ گذشته تعدادی مغازه

پلمپ یک سوپر مارکت در مسجدسلیمان به دستور دادستان و  معدوم کردن اجناس تاریخ گذشته تعدادی مغازه

راستا نیوز- حیدر چراغی رئیس اداره تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان از طرح تشدید نظارت بر اماکن تهیه توزیع غذا و همچنین مراکز عرضه مواد غذایی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز چراغی گفت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و دامپزشکی این طرح از هفته گذشته شروع و تا ۱۵ فروردین روند این طرح ادامه دارد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی مسجدسلیمان اظهار داشت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان طی بازرسی به عمل آمده از یک سوپر مارکت به دلیل فروش کالاهای تاریخ مصرف گذشته از جمله : نان، نوشیدنی ها، سس، کالباس، ادویجات، لبنیات و… با دستور ویژه دادستان محترم این مغازه پلمپ و کالاها نیز معدوم گردید.

رییس اداره تعزیرات حکومتی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: همجنین در بازدید امروز شنبه ۱۳ بهمن ماه که به همراه شبکه بهداشت و درمان از تعدادی مغازه واقع در بنگاه نفتک داشتیم مقداری کالا با تاریخ مصرف گذشته ازجمله دوغ، کشمش، مربا و … از چند مغازه ضبط و اجناس آن ها نیز معدوم و تعدادی از این اجناس نیز برای انجام آزمایش به دانشگاه علوم پزشکی اهواز ارسال گردید.

چراغی در پایان از زحمات علی اسکندری دادستان مسجدسلیمان ، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری، اداره صنعت و معدن، دامپزشکی و… تشکر کرد و گفت : توصیه ما به مردم این است هنگام خرید با دقت تاریخ اجناس را چک و مغازه هایی که اجناس تاریخ مصرف گذشته دارند را معرفی کنند تا با آن ها برخوردهای قانونی صورت گیرد…

درباره نویسنده

1809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی