دستگیری سارق سابقه دار منزل ،احشام و دکل مخابراتی در مسجدسلیمان

دستگیری سارق سابقه دار منزل ،احشام و دکل مخابراتی در مسجدسلیمان

راستا نیوز – فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری یک سارق سابقه دار با ۹ فقره سرقت از منزل و احشام در این شهرستان خبر داد
به گزارش پایگاه خبری راستا نیوز ، سرهنگ “کارآگاه علی حسینی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، احشام و دکل مخابراتی درمنطقه هفت شهیدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: بلافاصله تدابیر لازم به فرماندهان ابلاغ و ماموران پاسگاه هفت شهیدان، با انجام اقدامات اطلاعاتی، به کارگیری منابع و مخبرین و شگرهای خاص، یک سارق سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ علی حسینی ادامه داد: متهم در تحقیقات بعمل آمده به ۹ فقره سرقت منزل ، احشام و دکل مخابراتی در منطقه هفت شهیدان مسجدسلیمان اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام نمایند، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

درباره نویسنده

1825مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی