محمود فکری:
امیدوارم شاهد یک بازی بی‌حاشیه باشیم/ سلامت مسابقه از همه چیز مهم‌تر است/ نامردها چوب کارهای شان را می‌خورند چوبی که صدا ندارد

امیدوارم شاهد یک بازی بی‌حاشیه باشیم/ سلامت مسابقه از همه چیز مهم‌تر است/ نامردها چوب کارهای شان را می‌خورند چوبی که صدا ندارد

راستا نیوز – سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: نامردها چوب کارهای شان را می‌خورند چوبی که صدا ندارد. محمود فکری در مورد دیدار حساس روز سه شنبه با نساجی مازندران گفت: این مسابقه برای هر دو تیم سخت است. از یک طرف نتیجه این بازی می‌تواند حکم صعود ما به لیگ برتر باشد و از سویی دیگر نساجی در صورت باخت در این بازی شانس صعودش ممکن است از بین برود. امیدوارم شاهد یک بازی بی‌حاشیه باشیم و مسابقه سالمی برگزار شود.

وی افزود: سلامت مسابقه از همه چیز مهم‌تر است. این که حرف و حدیثی از این بازی بیرون نیاید و شاهد فوتبالی پاک باشیم. پاکی فوتبال در درجه اول اهمیت است و در درجه دوم هم امیدوارم هر تیمی که لایق‌تر است به پیروزی برسد. نه تنها این بازی بلکه سایر بازی‌های این هفته همین ویژگی را داشته باشند. سلامت بازی‌های سایر تیم‌ها هم اهمیت دارد.

فکری در مورد قضاوت بیژن حیدری برای این بازی حساس گفت: حیدری از داوران خوب فوتبال ایران است جا دارد که از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران که نظارت ویژه‌ای دارند تا بازی‌ها سالم‌تر و بهتر برگزار شود. امیدوارم حیدری یک روز خوب را در قضاوت داشته باشد و مرتکب اشتباهی نشود که تیمی از آن متضرر شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد شایعه‌هایی که در مورد او در فضای مجازی عده‌ای به راه انداخته‌اند گفت: آدم‌هایی که به دنبال تهمت زدن و تخریب یک فرد، یک تیم و یک شهر هستند مطمئن باشند از سوی نیروی الهی کارشان بی‌جواب نخواهد ماند. این نامردها چوب نامردی‌شان را می‌خورند. افرادی که ممکن است یکسری قلم به مزد را استخدام کنند تا کارهایی انجام بدهند را به خدا واگذار می‌کنم و این ورزش و فوتبال و سه امتیاز ارزش این رفتارها را ندارد. خدایی بالای سرماست و قطعا این افراد چوب کارشان را می‌خورند چوبی که صدا ندارد ولی این چوب را خواهند خورد.

وی در مورد این که فصل آینده در تیم نفت مسجدسلیمان حضور خواهد داشت یا نه گفت: من پیشنهادهایی از برخی تیم‌های دیگر به جز نفت مسجدسلیمان هم داشته‌ام اما فعلا تمرکزم روی مسابقات آخر فصل است. اجازه بدهید ابتدا تکلیف صعود تیم مشخص شود و بعد در مورد فصل آینده تصمیم گیری خواهم کرد.

درباره نویسنده

1809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی