مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب خبر داد :
تأسیسات شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان بروز رسانی شد

تأسیسات شركت نفت و گاز مسجدسلیمان بروز رسانی شد

راستا نیوز- مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از به روز رسانی تأسیسات قدیمی و فرسوده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مطابق با جدیدترین استاندارد ها و فن آوری های روز خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، بیژن عالی پور که در جمع مدیران ، روسا و کارشناسان فنی و عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان سخن می گفت افزود : جملگی تأسیسات فرآورش نفت در این شرکت با توجه به اولویتی که در خصوص قدمت اماکن صنعتی اش داشت با استفاده از توانمندی نیروهای ایرانی طراحی و احداث گردید .

وی افزود : این تأسیسات که شامل کارخانه های متمرکز بهره برداری و نمک زدایی نفت و همچنین تزریق گاز می باشند در مناطق مختلف همچون هفت شهیدان مسجدسلیمان – لالی – لب سفید – قلعه نار – کبود – هفتکل و نفت سفید توسط مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب احداث گردیده و وارد مدار خدمت شده اند .

عالی پور خاطرنشان کرد : برخی از این واحدها همچون نمک زدایی متمرکز هفتکل و نفت سفید یا بهره برداری هفتکل وارد مرحله ی پیش راه اندازی شده و بزودی افتتاح می شوند .

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از رعایت موازین ایمنی در محیط های عملیاتی و اداری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تقدیر کرد و خواستار توجه همیشگی به این مقوله بمنظور حفظ ایمنی و سلامتی کارکنان بعنوان اصلی ترین و گران بها تری سرمایه ی صنعت نفت شد

درباره نویسنده

1758مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی