علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جمع اعضای شورای شهر مسجدسلیمان
با همه توانایی و ظرفیت برای تحقق آنچه که مد نظر مردم است، تلاش میکنم

با همه توانایی و ظرفیت برای تحقق آنچه که مد نظر مردم است، تلاش میکنم

راستا نیوز – علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان عصر امروز با اعضای شورای شهر دیدار و گفتگو کرد. به گزارش راستا نیوز به نقل ازپایگاه خبری علی عسگر ظاهری علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در نشستی با اعضای شورای شهر مسجدسلیمان بر لزوم همگرایی برای رفع مشکلات مردم تاکید کرد. وی در نشست با اعضای شورای شهر، ضمن تاکید بر لزوم همگرایی برای رفع مشکلات مردم اظهار کرد: مردم به ما رای دادند تا شاهد رفع مشکلات شان باشند و این وظیفه ماست تا برای مشکلات متعدد منطقه تلاش و به رفع دغدغه های آن ها بپردازیم.

ظاهری افزود: من خودم را خادم مردم و جزیی از شما می دانم و از شما برادران عزیزم می خواهم شورا را هشت نفره بدانید چرا که بنده همیشه در کنار شما خواهم بود تا به یاری خداوند و با کمک شما با همه توانایی و ظرفیت برای تحقق

خواسته های به حق مردم تلاش کنیم و انتظار دارم با وجود سلیقه های مختلف بر روی اصول مشترک که بالاترین آن جلب رضایت مردم است،همصدا و همگام باشیم.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس ادامه داد: مردم انتطار دارند تا با یک برنامه ریزی منسجم برای دغدغه های عمرانی،فرهنگی و اجتماعی آنها تدبیر مناسبی اندیشیده شود و از اعضای شورای شهر، به عنوان مغز متفکر یک شهر انتظار می رود با برنامه محوری و تکیه بر خرد جمعی در این مسیر گام بردارند.

نماینده مردم مسجدسلیمان در پایان گفت: اعتماد سازی را باید در دستور کار اولیه خود قرار دهیم تا به ما اعتمادشود و اگر این اتفاق رخ دهد ، خواهید دید که همگان همراه ما برای عمران و آبادی شهر تلاش می کنند و بسیاری از مشکلات ما مرتفع خواهد شد. مردم را محرم‌ بدانیم و با آن ها صادق باشیم و اجازه ندهیم حواشی بر موضوعات اصلی غالب شود.

درباره نویسنده

1816مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی