جشنواره فرهنگی و تجلیل از بازنشستگان و جانبازان نیروی انتظامی مسجدسلیمان + تصاویر

جشنواره فرهنگی و تجلیل از بازنشستگان و جانبازان نیروی انتظامی مسجدسلیمان + تصاویر

راستا نیوز – جشن فرهنگی و تجلیل از بازنشستگان و جانبازان نیروی انتظامی مسجدسلیمان با حضور علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان، علی حسینی فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان، جمعی از مسئولین و خانواده های پرسنل نیروی انتظامی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری راستا نیوز  سرهنگ علی حسینی ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک عید قربان، غدیر و دهه امامت و ولایت در سخنانی گفت: علیرغم همه ی کمبودها ی زیرساختی در شهرستان و با تلاش شبانه روزی پرسنل محترم و. خدوم نیروی انتظامی امروز شاهد کنترل کلیه جرائم در سطح شهرستان هستیم. وی ادامه داد: در زمینه سرقت ها و جرائم خشن مثل سرقت های مسلحانه، تجاوز به عنف، سرقت از بانک ها و طلا فروشی ها، و… که تاثیر زیادی در ایجاد نا امنی در سطح جامعه دارد شاهد هیچ وقوعی نبودیم. فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان ادامه داد: در مجموع سرقت ها ۱۳ درصد کاهش و ۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش کشفیات داشتیم. وی همچنین از کاهش ۳۵ درصدی تیراندازی ها خبر داد و گفت: با اقدامات خوب شورای محترم تامین، و اقدامات فرهنگی امام جمعه محترم مسجدسلیمان و اهالی رسانه ۳۵ درصد کاهش تیراندازی ها در مراسمات را شاهد بودیم. وی ضمن تقدیر از پرسنل نیروی انتظامی گفت: این موفقیت ها حاصل تلاش و همراهی پرسنل نیروی انتظامی و خانواده های انان، همچنین جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی بوده است که از این عزیزان تشکر و سپاسگزاری می نمایم.

همچنین علیرضا گوروئی فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان مسجدسلیمان با تقدیر از جانفشانی های نیروی انتظامی و خانواده های صبور و تلاش گر آنان گفت: امنیت، آسایش و رفاه اجتماعی جامعه مدیون رشادت و جانبازی شهدا و پرسنل خدوم نیروی انتظامی و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی ست که از جان و مال مردم در برابر دست درازی های داخلی و خارجی محافظت و پاسداری می کنند. وی گفت: دولت آمادگی دارد از تمام ظرفیت ها برای حمایت از نیروی انتظامی استفاده کند. چرا که اگر امنیتی وجود دارد مرهون تلاش شهدا، و پرسنل جان برکف نیروی انتظامی و نظامی در کشور است و نمونه آن جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی حاضر در این مجلس است. عزیزانی که سلامتی خود را فدای حفظ و امنیت کشور کرده اند…

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از سوی علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به سرهنگ کارآگاه علی حسینی فرمانده انتظامی مسجدسلیمان به پاس تلاش های ایشان جهت برقراری امنیت لوح تقدیر اهداء شد.

همچنین از سوی فرماندهی نیروی انتظامی به تعدادی از بازنشستگان و جانبازان نیروی انتظامی: صادق اسدی، شاهپور عالی وند، فرامرز کرایی، امیر صالح نژاد، نوذر دری، بهزاد نوروزی ، ایرج طاهری، مسعود لندری لوح تقدیر و هدایایی اهداء گردید.

اجرای موسیقی، تئاتر، کلاس مهارت آموزی از جمله برنامه های این مراسم بود.

درباره نویسنده

1826مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی