۹ کاندیدای دیگر شورای شهر در خوزستان تایید شدند/احتمال ادامه تایید صلاحیت‌ها

۹ کاندیدای دیگر شورای شهر در خوزستان تایید شدند/احتمال ادامه تایید صلاحیت‌ها

راستا نیوز – رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات خوزستان از تایید صلاحیت ۹ کاندیدای دیگر شورای شهر در استان، از سوی ستاد مرکزی انتخابات کشور خبر داد.

شهاب رزمی اظهار کرد: امروز (دوشنبه) با اعلام ستاد انتخابات مرکزی، صلاحیت ۹ کاندیدای دیگر شورای شهر در خوزستان تایید شد که از این تعداد هیچ‌کدام مربوط به شهرستان اهواز نمی‌شود.

وی گفت: بر این اساس در شهرستان رامهرمز یک نفر، در رامشیر ۲ نفر، در اروندکنار یک‌نفر، در آبادان یک نفر، در سوسنگرد ۲ نفر، در بستان یک نفر و در سردشت بهبهان نیز یک نفر تایید شدند. در حوزه روستایی تایید صلاحیت نداشتیم و تعداد انصرافی‌ها نیز تاکنون ۳۹۶ نفر بوده است.

رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات خوزستان بیان کرد: ستاد انتخابات مرکزی چند روز پیش نیز صلاحیت ۳۵ کاندیدای دیگر را تایید کرده بود که با احتساب این افراد، تعداد تایید صلاحیت‌های چند روز اخیر به ۴۴ نفر رسیده است.

وی با بیان این‌که تاکنون در کل استان سه هزار و ۳۹۲ نفر برای حوزه شهری تایید شده‌اند، گفت: احتمال اینکه تا پیش از روز جمعه، ۲۹ اردیبهشت‌ماه، صلاحیت افراد دیگری هم احراز شود، وجود دارد. در این زمینه قانون سکوت کرده است، چراکه معمولا پس از اعلام نخست اسامی داوطلبان دیگر فرم ۲۸ بسته می‌شد، اما برای انتخابات امسال این‌گونه نبوده است.

درباره نویسنده

1903مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی