حجت الاسلام امینی در آغاز هفته دفاع مقدس :
اگر دولت کنونی به جد پای اقتصاد مقاومتی بایستد مشکل بیکاری جوانان مان حل خواهد شد/: نماینده ما با مؤثرترین ابزار که اخلاق، گذشت و برادری ست قدم به میدان گذاشت گام های خوبی برای حل مشکلات مسجدسلیمان برداشته است/ روز ۵ خرداد را به نام روز نفت و گاز نامگذاری کرده اند تا به خاورمیانه نشان دهند دیگر خام فروشی ممنوع است+تصاویر

اگر دولت کنونی به جد پای اقتصاد مقاومتی بایستد مشکل بیکاری جوانان مان حل خواهد شد/: نماینده ما با مؤثرترین ابزار که اخلاق، گذشت و برادری ست قدم به میدان گذاشت گام های خوبی برای حل مشکلات مسجدسلیمان برداشته است/ روز ۵ خرداد را به نام روز نفت و گاز نامگذاری کرده اند تا به خاورمیانه نشان دهند دیگر خام فروشی ممنوع است+تصاویر

راستا نیوز – به مناسبت ۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیروهای مسلح مسجدسلیمان با حضور فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندار مسجدسلیمان،امام جمعه مسجدسلیمان، جمعی از مسئولین و خانواده های معظم شهدا برگزار شد. به گزارش راستا نیوز به نقل از سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان به عنوان سخنران این مراسم ضمن تبریک عید سعید غدیر و فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امروز روز بزرگداشت همه فضائل و خوبی هاست. وی سه عنصر مهم و اساسی هفته دفاع مقدس را رهبری، ایمان به خدا و حضور همگانی و توام با وحدت توده های مردم دانست و افزود: فراموش نمی کنیم مردمان بزرگواری را که در یک روز شاهد فرود آمدن ۲ موشک در منطقه کلگه  و۳۰۰ شهید، مجروح و جانباز بودند. وی ادامه داد: نباید اجازه بدهیم این ارزش ها به فراموشی سپرده شوند خصوصاً زمانی که می بینیم دشمنان ما با هم همراه تر شده اند. وی گفت: همه اقتدار و سربلندی که می بینیم به دلیل گوش دادن به فرامین و رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ست چرا که مردم ما تربیت شده مکتب روح ا… هستند و از تهدیدها نمی هراسند.

نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از دولت تدبیر و امید تشکر می کنم که برای اولین بار اراده کرد و بودجه را بدون نفت بست که ای کاش این اتفاق ۳۰ سال پیش می افتاد. وی گفت: به دفاع از مهم ترین مبنای اسلام و قران که امامت و و لایت است می گویم اگر دولت کنونی به جد پای اقتصاد مقاومتی بایستد مشکل بیکاری جوانان مان حل خواهد شد. از دولت می خواهیم همان طور که بر روی خام فروشی خط بطلان کشیده اند در عمل به اقتصاد مقاومتی هم اقدام کنند تا ریشه فقر وبیکاری در کشور خشکیده شود.

امام جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نباید در شهر کوچکی مثل مسجدسلیمان بعضی فسادهای مالی، مثل فسادهای  دو سه میلیاردی مشاهده شود که همین جا باید از قوه قضاییه و دستگاههای امنیتی که به جد پای پیگیری و برخورد با این فسادها ایستاده اند تشکر و قدردانی نمایم.

امینی همچنین ور ارتباط با دیدار جمعی از مردم با مقام معظم رهبری اظهار داشت:روز گذشته در دیدار آحاد مردم با مقام معظم رهبری نمایندگان مردم مسجدسلیمان با لباس عزت وشرف بختیاری حضور یافتند و در کنار دیگر اقوام استان و کشورمان اتحاد و همدلی مان را نشان دادیم و ثابت کردیم که قوم دوست هستیم و اگر می گوییم قوم گرا نباشیم به دفاع از پیشرفت و آبادانی منطقه مان است.

امینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اجازه ندهیم مسجدسلیمان بیش از این از کشوری که رو به پیشرفت است عقب بماند البته نقطه های امید فراوان است. وی با تقدیر از علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: نماینده ما با مؤثرترین ابزار که اخلاق، گذشت و برادری ست قدم به میدان گذاشت و با ارتباط گرفتن با نخبگانی همچون دکتر محسن رضایی، حجت الاسلام حاجتی، نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی و حتی نمایندگان مجلس دیگر شهرها که روزگاری در مسجدسلیمان منصبی داشتند گام های خوبی برای حل مشکلات مسجدسلیمان مثل جاده میانبر، طرح های کشاورزی، آب و فاضلاب و… برداشته است. امینی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان گفت: انصافاً فرماندار مسجدسلیمان آیینه اعلایی از شعارهای اعتدال، تدبیر و امید دولت است و همه گونه در حال تلاش برای حل مشکلات شهرستان می باشد.

امام جمعه مسجدسلیمان در پایان سخنان خود گفت: باز هم تکرار می کنم باید تلاش کنیم ضمن قوم دوستی اما قوم گرا نباشیم که اگر طوایف مختلف به این مسئله توجه کردند قطعاً شاهد پیشرفت سریع تر شهرستان خواهیم بود. مسجدسلیمانی که آینده بسیار خوبی دارد و با تلاش نماینده سابق و مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز روز ۵ خرداد را به نام روز نفت و گاز نامگذاری کرده اند تا به خاورمیانه نشان دهند دیگر خام فروشی ممنوع است. وی با بیان این که قرار است با برگزاری یک گنگره در سال آینده روز حملات موشکی (۲ موشک) و ۳۰۰ شهید و مجروح مسجدسلیمان را به نام روز مسجدسلیمان نامگذاری کنیم به سخنان خود پایان داد.

img_0075 4 5 7 44 54 img_0045 img_0059 img_0093 img_0104 img_0175 img_0186 img_0294 img_0334 img_0395 img_0406 img_0441 img_0446 img_0469

درباره نویسنده

1806مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی