حسین پور تودیع و علی اکبر باورصاد به عنوان مدیریت جهاد کشاورزی مسجدسلیمان معارفه شد+ تصاویر و بیوگرافی

حسین پور تودیع و علی اکبر باورصاد به عنوان مدیریت جهاد کشاورزی مسجدسلیمان معارفه شد+ تصاویر و بیوگرافی

راستا نیوز – جلسه تودیع و معارفه ناصر حسین پور و علی اکبر باورصاد روسای قدیم و جدید جهاد کشاورزی با حضور حجت الاسلام مروج رییس گزینش سازمان جهاد کشاورزی، دکتر اقتصادی مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، و مهندس حقیقت خواه مدیر حفظ نباتات سازمان به همراه جمعی از پرسنل و اصحاب رسانه شهرستان در سالن کنفرانس اداره جهاد کشاورزی مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راستا نیوز حسین پور که از ۲۰/۶/۹۱ که سکان جهد کشاورزی را عهده دار شد ابتدای این جلسه در سخنانی ضمن تشکر از مهندس چنگلوایی به دلیل اعتمادی که به ایشان داشتند گفت: شرمنده همه همکارانم هستم که دوره مأموریت بنده مصادف شد با کمبودها و ما بخوبی نتوانستیم به آن ها خدمات ارائه بدهیم. وی ادامه داد: اما خوشحالم درکارم با همه توانم در خدمت کشاورزان و دامپروران شهرستان بوده ام. وی ادامه داد: بالاترین کمکی که به شهرستان شد مبحث حق آبه است که انشالله با آن وضعیت شهرستان دگرگون خواهد شد. ایشان در پایان سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس باورصاد ابراز امیدواری کرد ایشان در ماموریت شان موفق باشند.

علی اکبر باورصاد مدیر جدید اداره جهاد کشاورزی نیز در سخنانی گفت: تغییرات همیشه منشا خیرات است. وی ضمن تشکر از زحمات مهندس حسین پور گفت: دست همکاری به سوی ایشان و همه مدیران گذشته دراز می کنم و امیدوارم ازموقعیتی که فراهم شده است برای حل مشکلات مردم بهترین استفاده را بکنم.

به گزارش راستا نیوز باورساد کارشناس زراعت و اصلاح نباتات مهندسی کشاورزی می باشد از سال ۸۱ تا ۸۴ معاونت جهاد کشاورزی مسجدسلیمان را عهده دار بود و از ۸۴ تا ۸۷ به عنوان مدیر جهاد کشاورزی مسجدسلیمان خدمت کرد پس از آن به مدت یک سال معاون جهاد کشاورزی اهواز از ۸۹ مدیریت جهاد کشاورزی امیدیه را عهده دار بود .

IMG_0095 IMG_0053 IMG_0105 IMG_0122 IMG_0126

درباره نویسنده

1809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی