جلسه هماهنگی توجیهی فرمانداران، بخشداران مستقل و هیأت‌های اجرایی مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

جلسه هماهنگی توجیهی فرمانداران، بخشداران مستقل و هیأت‌های اجرایی مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

راستا نیوز – جلسه هماهنگی توجیهی فرمانداران، بخشداران مستقل و هیأت های اجرایی حوزه انتخابیه شهرستان مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در فرمانداری مسجدسلیمان با حضور خبیر معاون سیاسی استانداری خوزستان،جهانگیری سرپرست اداره کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری خوزستان برگزار شد. به گزارش راستا نیوز در ابتدای این جلسه علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان گزارش جامعی در خصوص برگزاری مرحله اول انتخابات در حوزه انتخابیه و همچنین آمادگی برگزاری مرحله دوم انتخابات را ارائه نمود.

در ادامه این جلسه جهانگیری سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات استانداری خوزستان با اشاره به حساسیت مرحله دوم از تمامی مجریان انتخابات خواست ضمن رعایت بی طرفی کامل از حضور در ستادهای انتخاباتی که باعث ایجاد شبهه خواهد شد بپرهیزند و همچنین از آنان خواست ضمن مطالعه دقیق قوانین از هرگونه درج آمار تا قبل از نتیجه نهایی خودداری کنند. پس از آن سزاری مدیرکل فناوری با یادآوری نکاتی خواستار توجه بیشتر به نحوه ورق های جدید الکترونیکی شد.

در پایان خبیر با یادآوری سخن امام خمینی(ره) مبنی بر این که ما مأمور به تکلیف هستیم نه نتیجه، از مجریان برگزاری انتخابات نهایت دقت را جهت جلوگیری از هر مشکلی در شعب خواستار شد. معاون استاندار گفت: نتیجه انتخابات هرچه باشد برای ما مهم نیست. این که چه کسی درآید و از چه جناح یا گروه و طایفه ای باشد، ما تنها مکلف به انجام تکلیف هستیم و امیدواریم مرحله دوم با درایت و همت مجریان و اعضای هیات های اجرایی و بخوبی انجام بپذیرد.

درباره نویسنده

1816مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی