جاده امید در شهرستان هفتکل با حضور استاندار خوزستان افتتاح شد

جاده امید در شهرستان هفتكل با حضور استاندار خوزستان افتتاح شد

راستا نیوز – استاندار خوزستان ضمن بازدید از شهرستان هفتکل جاده امید محور اهواز – هفتکل- ایذه در شهرستان هفتکل را افتتاح کرد.

به گزارش راستا نیوز استاندار خوزستان صبح سه شنبه با حضور در شهرستان هفتکل به منظور افتتاح پروژه های محور مواصلاتی اهواز به دهدز جاده امید محور اهواز – هفتکل- ایذه در شهرستان هفتکل را افتتاح کرد.

معاون ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از افتتاح جاده امید استفاده از جاده هفتکل برای اهواز به ایذه بود که این جاده را از وسط شهر رد کردیم و قرار شد تا زمان احداث یک جاده کمربندی به طول سه تا چهار کیلومتر، از این جاده برای تردد استفاده شود.

مراد مهری ادامه داد: در شرق شهر هفتکل یک جاده کمربندی وجود دارد که دور از شهر بوده و از نعمت ترافیک و حمل و نقل برخوردار نیست به همین خاطر  مسیر جاده ای برای رفتن به ایذه را از این شهر رد کردیم.

وی عنوان کرد: از نمره یک تا هفتکل ۶ کیلومتر و خروجی هفتکل به مسجدسلیمان هم هفت کیلومتر است که در نظر داریم تمام این مسیر را چهارخطه کنیم.

معاون ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: قرار بر این است تمام نواقص موجود در شهر هفتکل و مسیرها را برطرف کرده و نیازهای ترافیکی لازم را هم ایجاد کنیم.

درباره نویسنده

1816مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی