فرماندار اهواز:
رقابت برای سه کرسی مجلس به دور دوم کشیده می‌شود

رقابت برای سه کرسی مجلس به دور دوم کشیده می‌شود

راستا نیوز – اسماعیل ارزانی‌بیرگانی اظهار کرد: رای‌ها در حوزه‌های انتخابیه شکسته شده و به احتمال فراوان هیچ کاندیدایی به صورت مستقیم در دور اول به مجلس راه پیدا نخواهد کرد.

وی افزود: تاکنون حدود ۵ درصد از آرای شهرستان اهواز شمارش شده است و آمار دقیقی از صندوق‌های رای به دست نیامده و نمی‌توان در خصوص درصد مشارکت مردم در انتخابات اظهار نظر کرد.

ارزانی‌بیرگانی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنیم نتایج انتخابات اولیه شهرستان اهواز تا ابتدای صبح امروز مشخص شود؛ همچنین نتایج نهایی نیز به احتمال فراوان بعدازظهر امروز اعلام خواهد شد.

وی درخصوص رسیدگی به تخلفات انتخاباتی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در اهواز، خاطرنشان کرد: تخلفات باید در هیات‌های اجرایی بررسی و سپس درباره آن‌ها تصمیم‌گیری شود اما احتمال رد صلاحیت کاندیدا بسیار ضعیف است.

فرماندار اهواز با بیان این‌که صندوق‌های آراء هنوز در حال جمع‌آوری و شمارش هستند، گفت: شمارش در حال انجام است و هنوز هیچ نتیجه‌ای از شمارش آراء به‌دست نیامده و تا ظهر امروز هم هیچ پیش‌بینی در خصوص نتایج اولیه کاندیداهای حوزه انتخابیه اهواز به‌دست نخواهد آمد اما امیدواریم بتوانیم تا بعدازظهر نتایج انتخابات شهرستان اهواز را اعلام کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا از ابتدای صبح امروز (ساعت هفت) صف طولانی مقابل فرمانداری اهواز جهت تحویل صندوق‌های آرا و تایید شمارش آن‌ها ایجاد شده بود.

درباره نویسنده

1806مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی