نمره، ۱۱ مرد شورا چند می شود؟/ اعتماد مردم به شما یا حجب و حیای مردم مسجدسلیمان!؟

نمره، 11 مرد شورا چند می شود؟/ اعتماد مردم به شما یا حجب و حیای مردم مسجدسلیمان!؟

راستا نیوز/ سحر طاهری: با یک نظر سنجی ساده از شهروندان مسجدسلیمانی می توان اذعان داشت: شورای شهر این دوره، جنجالی ترین شورا در تاریخ مسجدسلیمان است. وضعیت آشفته، اختلاف با شهردار، استعفا دادن حیدری زمانی که تنها یک ماه از بازنشستگی اش مانده بود و عدم همکاری تعدادی از اعضا با شهردار و … کار را به جایی کشاند که مشکلات شهر بیش از گذشته خودنمایی کند.

وضعیت متکدیان، آسفالت محلات، وضعیت نامناسب زباله ها و نخاله ها در سطح شهر، دستفروشان، تاکسیرانان، حقوق کارگران و… نگران‌کننده است و اعتراض و مراجعات مکرر شهروندان به دفاتر روزنامه و سایت ها بیانگر این موضوع است که می‌طلبد شهرداری و سایر دستگاه‌های متولی، نسبت به ساماندهی و جمع‌آوری آن‌ها اقدام فوری نمایند…

وضعیت نخاله ها، ضایعات باقیمانده و همچنین زباله هایی که دیر جمع‌آوری می‌شوند علاوه بر مشکلات زیست‌محیطی چهره ی شهر را بسیار زشت کرده است…

آقایان شورا سلیقه های شخصی را کنار بگذارید، از لجبازی پرهیز کنید شما برای خدمت پا به عرصه گذاشتید چه زود قول های خود را فراموش کرده اید!

استخدام های بی رویه در شهرداری بر مشکلات شهرداری افزوده کرده است. از یکجا صحبت از کمبود نیرو می کنید و از جای دیگر شاهد سیل استخدام و تزریق نیروهای گاهاً سفارشی در قسمت های غیر تخصصی هستیم…

اعتماد مردم به شما یا حجب و حیای مردم مسجدسلیمان؟

بارها از گوشه و کنار شنیده ایم شهرداری بدهی های فراوانی دارد اما گاهاً شاهد تبلیغاتی هستیم به نام کار فرهنگی ؟ً!

شهرداری اگر می خواست کار فرهنگی انجام دهد بهتر نبود به جای نصب بنر بعضی از شعرا کمکی به آن شاعر برای چاپ کتابش می کرد تا ماندگارتر باشد؟ بهتر نبود به جای این هزینه ها تعدادی از کتب نویسندگان و شاعران شهر را خریداری می کرد و…؟

بهتر نیست از مشاوران و جوانان نخبه برای ایده های جدید استفاده کنید وقتی هزینه ای صورت می گیرد حداقل بازدهی هم داشته باشد.

قبل از سال جدید شهر باید از این آشفتگی خارج شود. اعتراض تاکسی داران و دستفروشان باید بررسی شود. شهرداری باید هر چه سریع تر کار استقرار دستفروشان در مکان در نظر گرفته شده را به سرانجام برساند.

انتخاب شهرداری مناسب در این زمان اندک خواست مردم از شماست. یک شهردار کاربلد که بتواند این اوضاع را ساماندهی کند. این حداقل انتظاری ست که می توان از شما داشت. بگذارید از این پس مردم گروه ۷ و ۴ را به فراموشی بسپارند و شاهد ۱۱ عضو هماهنگ که دل شان برای رشد  وشکوفایی شهر می سوزد باشیم.

درباره نویسنده

1809مطلب نوشته است .

۲ Comments on “نمره، ۱۱ مرد شورا چند می شود؟/ اعتماد مردم به شما یا حجب و حیای مردم مسجدسلیمان!؟”

  • همشهری wrote on ۳۰ دی, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳

    از استاندارد خوزستان  تقاضا دارم  شورای شهر مسجدسلیمان. که ادمهای بی تجربه برای ادار امور شهری   ناتوان وعاجزن هر سریعتر برکنار شن  چون باعث بی سامانی در اوضاع شهر شدن 

  • علی wrote on ۳۰ دی, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹

    سلام
    مهندس محمد هاشمی فردی شایسته برای شهرداری مسجد سلیمان

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی