دادستان مسجدسلیمان: از اولویت های مهم دادسرای مسجدسلیمان حفظ امنیت و آرامش شهروندان می باشد

دادستان مسجدسليمان: از اولویت های مهم دادسرای مسجدسلیمان حفظ امنیت و آرامش شهروندان می باشد

از ابتدای سال تاکنون حدود ۲۱۸۳ گرم مواد مخدر در مسجدسلیمان کشف که در سه مورد مواد مخدر صنعتی بیش از سی گرم بوده که در صورت اثبات موضوع مجازات متهمین اعدام خواهد بود.

راستا نیوز- علی ادبی فیروزجایی دادستان مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان قسمتی از عملکرد این دادستانی را تشریح کرد. وی گفت: از اولویت های مهم دادسرای مسجدسلیمان حفظ امنیت و آرامش شهروندان می باشد در این راستا برخورد سریع و قاطعی با مجرمین صورت گرفته و نتیجه آن کاهش آمار سرقت در اردیبهشت ماه سال ۹۳ به مدت مشابه سال قبل بوده است. وی ادامه داد: یکی از اهداف مهم ما تعقیب متهمین و مجرمین می باشد و از اول سال تاکنون دو فقره قتل عمد داشتیم که متهمین ظرف ۲۴ ساعت دستگیر شدند، دو فقره آدم ربایی نیز داشتیم که متهمین آن ها در سریع ترین زمان ممکن دستگیر و در حال حاضر با قرار قانونی در بازداشت می باشند. قابل ذکر است از ابتدای سال تاکنون حدود ۲۱۸۳ گرم مواد مخدر در مسجدسلیمان کشف که در سه مورد مواد مخدر صنعتی بیش از سی گرم بوده که در صورت اثبات موضوع مجازات متهمین اعدام خواهد بود. مضافاً این که یک پرونده قتل در دادگستری مسجدسلیمان مطرح بود که قبل از تصدی بنده به سمت دادستانی حکم قصاص قاتل آن صادر و اخیراً حکم آن در دیوانعالی کشور تایید گردیده است که پس از انجام تشریفات قانونی در آینده نزدیک اجرا خواهد شد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان دادستات مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: الحمدلله در ماههای گذشته تعقیب متهمین و تحقیق ار آن ها در سریع ترین زمان ممکن انجام گرفته است که در سال ۹۳ ضمن ارائه این روند اجرای احکام نیز با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

ایشان افزودند: در حال حاضر تعداد هفت قاضی در دادسرای مسجدسلیمان مشغول به خدمت هستند هر چند به نسبت تراکم جمعیتی آمار جرائم این تعداد کافی نیست ولی به نسبت سال های قبل آمار مناسبی ست که جا دارد از جناب آقای الفت رییس کل محترم دادگستری استان خوزستان تشکر کنم که در اختصاص قاضی به دادسرای مسجدسلیمان عنایت ویژه ای داشتند.

وی در پایان سخنان خود گفت: مجموعه ی دادسرای مسجدسلیمان به همراه تمامی نیروی انتظامی و امنیتی شهرستان جهت حفظ امنیت و آسایش شهروندان تلاش نموده و برخورد قاطعی با مجرمین خواهد داشت.

منبع/ باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان

درباره نویسنده

1903مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی