استاندار خوزستان: مجلس مردمی‌ترین بخش حاکمیت است

استاندار خوزستان: مجلس مردمی‌ترین بخش حاکمیت است

استاندار خوزستان گفت: نمایندگان مجلس عموماً برآمده از متن مردم هستند و مردم بی‌واسطه با آنان در ارتباط هستند لذا مجلس مردمی‌ترین بخش حاکمیت است.

به گزارش راستا نیوز از اهواز، عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در آیین نکوداشت نمایندگان شهید و فقید مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره نمایندگان شهید و فقید مجلس شورای اسلامی در استان اظهار داشت: فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و شیوه زندگی این افراد را می‌بایست بررسی کرده و به آیندگان انتقال دهیم.

وی افزود: نسل جوان ما امروز باید بدانند چه کسانی زحمت کشیدند و خدمتگزاران جامعه چه فراز و نشیب‌هایی را پشت سر گذاشته‌اند تا جامعه ما به جایگاه امروز رسیده است.

استاندار خوزستان با بیان اینکه ارتباط بین نمایندگان مجلس می‌بایست منسجم‌تر شود خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس عموماً برآمده از متن مردم‌اند و مردم بی‌واسطه با آنان در ارتباط هستند لذا مجلس مردمی‌ترین بخش حاکمیت است.

وی تصریح کرد: مجمع نمایندگان خوزستان باید تلاش کنند تا ارتباط بین نمایندگان در ادوار مختلف را مستحکم‌تر کرده و خدمتگزاری‌ها و خدمات گذشتگان را به مردم و خصوصا نسل امروز معرفی کنند.

درباره نویسنده

1868مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی