فرماندار مسجدسلیمان : اصلاح و روکش آسفالت باند فردگاه تا یک ماه آینده به اتمام می رسد / از دلایل کندی کار اخذ مجوزات لازم در ارتباط با مسائل مختلف فرودگاه است

فرماندار مسجدسلیمان : اصلاح و روکش آسفالت باند فردگاه تا یک ماه آینده به اتمام می رسد / از دلایل کندی کار اخذ مجوزات لازم در ارتباط با مسائل مختلف فرودگاه است

راستا نیوز – فرماندار مسجدسلیمان در گفتگو پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز در ارتباط با آخرین وضعیت فرودگاه مسجدسلیمان اظهار داشت: مصمم هستیم هر چه سریع تر فرودگاه مسجدسلیمان راه اندازی شود. وی ادامه داد: در حال حاضر عملیات اصلاح باند فرودگاه در حال انجام است و پیش بینی من این است تا یک ماه آینده اصلاح و روکش آسفالت باند فردگاه به اتمام برسد.

رییس شورای تأمین شهرستان مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: یکی از دلایل کندی کار اخذ مجوزات لازم در ارتباط با مسائل مختلف فرودگاه است که با تلاش همه عزیزان کار اگر چه کند اما دارد پیش می رود. فرماندار مسجدسلیمان ادامه داد: پیشنهاد من به معاون عمرانی استاندار این بود که پس از تکمیل باند فرودگاه با مرمت سازی بخش های مختلف مثل برج مراقبت و … که از قدیم مانده اند به صورت موقت استارت پرواز زده شود و در کنار آن کار احداث بخش های مختلف فرودگاه ادامه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز فرماندار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با احداث خط آهن مسجدسلیمان گفت: پس از جلسه ای که با مدیران راه آهن و راه و شهرسازی خوزستان داشتیم و سفری که این عزیزان به تهران داشتند توجیهات اولیه برای احداث راه آهن مسجدسلیمان پذیرفته شده است. وی گفت: با راه اندازی مجتمع پتروشیمی و آلومینیوم مسجدسلیمان احداث راه آهن یکی از نیازهای اساسی این دو شرکت است که انشالله با پیگیری هایی که همه مسئولین خواهند داشت شاهد احداث راه آهن مسجدسلیمان خواهیم بود.

درباره نویسنده

1809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی