استاندار خوزستان: مشکلات کشور با قوانین جاری مرتفع نمی شود

استاندار خوزستان: مشکلات کشور با قوانین جاری مرتفع نمی شود

مقتدایی: هدف بازدیدها از ادارات و دستگاه های اجرایی این است که کاری فراتر از وظایف قانونی انجام دهیم و در رفع معضل بیکاری خوزستان قدم برداریم زیرا اگر اشتغال در این استان ایجاد شود، بزه نیز به سرعت کاهش می یابد.

راستنا نیوز – استاندار خوزستان گفت: قصد ما در بازدیدها از ادارات و دستگاه های اجرایی و نشست ها با آنها در هفته دولت، تلاش برای رفع معضل بیکاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راستا نیوز عبدالحسن مقتدایی چهارشنبه در سومین روز هفته دولت در بازدید از سازمان آب و برق خوزستان در نشست با مدیران این سازمان اظهار کرد: هدف از این نشست ها این است که کاری فراتر از وظایف قانونی انجام دهیم و در رفع معضل بیکاری خوزستان قدم برداریم زیرا اگر اشتغال در این استان ایجاد شود، بزه نیز به سرعت کاهش می یابد.

وی مشکلات کشور را با قوانین جاری غیر قابل رفع توصیف کرد و گفت: مسوولان با تدبیر در زمان تحریم و فشار با تمام محدودیت ها ابتکار به خرج دادند و در بسیاری از زمینه ها موفقیت های چشمگیری کسب شد.

مقتدایی گفت: در زمان تحریم ضمن اینکه مملکت محصور شد اما آن محدودیت ها تبدیل به خلاقیت شد و مانند کره شمالی به انزوا کشیده نشدیم.

وی همچنین یادآور شد: در یک قرارداد در بخش دهیاری و شهرداری، ۹ درصد قرارداد به آن منطقه منتقل می شود و از این طریق درآمدهای استانی درون استان باقی می ماند؛ بنابراین همتی در کنار وظایف و ماموریت های ذاتی لازم است.

استاندار خوزستان در خصوص رفع مشکلات خرید از داخل استان و نداشتن استاندارد لازم در تولیدات استانی، بیان کرد: نمایشگاهی از صنایع آب و برق در استان برگزار می کنیم که قراردادها در همانجا منعقد شود.

بازدیدهای استاندار خوزستان از سازمان ها و ارگان های خوزستان در طول هفته دولت انجام می شود که سومین روز این هفته به سازمان آب و برق خوزستان اختصاص یافت.

درباره نویسنده

1817مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2019 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی