۳۹ نفر از کارکنان کارخانه سیمان اخراج شدند/ اعتراض شدید عضو شورای شهر گلگیر : سیاست های اشتباه هیت مدیره تمامی ندارد

39 نفر از کارکنان کارخانه سیمان اخراج شدند/ اعتراض شدید عضو شورای شهر گلگیر : سیاست های اشتباه هیت مدیره تمامی ندارد

راستا نیوز – روز گذشته ۳۹ نفر از کارکنان روزمزد کارخانه سیمان کارون با تصمیم هیئت مدیره اخراج شدند. سجاد اسکندری عضو شورای شهر گلگیر در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان با تأیید این خبر گفت: متاسفانه سیاست های اشتباه هیت مدیره کارخانه تمامی ندارد وی ادامه داد: دقیقاً سال گذشته در آستانه ی هفته دولت مسئولین کارخانه تصمیم به اخراج ۶۴ نفر از کارگران زحمتکش را داشتند که با دخالت مسئولین شهرستان از جمله مهندس گوروئی فرماندار محترم و امام جمعه محترم ختم به خیر شد اما امسال مجدداً در آستانه هفته دولت هیئت مدیره کارخانه تصمیم سال گذشته خود را عملی و ۳۹ نفر از فرزندان زحمتکش که هر کدام هزینه یک خانواده را بر دوش می کشند از کار برکنار و متاسفانه باعث حواشی بسیاری شدند.

عضو شورای شهر گلگیر گفت: در حال حاضر این ۳۹ نفر در کارخانه نشسته اند و خواهان بازگشت به کار هستند. اما سوالی که برای ما پیش آمده این است چگونه می شود مسئولین کارخانه سیمان به حدود ۳۰ نیرو که مامور به خدمت در ادارات دیگر هستند حقوق بدهد بعد ۳۰ نفر از کارگران زحمت کش خودش را اخراج کند؟!

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بیش از ۱۰۰ نفر از پرسنل کارخانه سیمان شرایط بازنشستگی را دارند اما مسئولین کارخانه برای بازنشستگی آن ها اقدامی انجام نداده اند که این هم جای سؤال دارد؟ اگر واقعاً مشکلی وجود داشت می توانستند این ۱۰۰ نفر را باز نشسته کنند؟ ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همان طور که مسئولین کارخانه سیمان از مسئولین شهرستان و استان درخواست کردند برای حمایت از آنان سیمان از خارج استان وارد نکنند خودشان هم برای حمایت از نیروهای بومی نمی بایست نیروی غبر بومی جذب کنند!

سجاد اسکندی در پایان سخنان خود گفت: ما از مسئولین کارخانه علی الخصوص رییس محترم کارخانه انتظار داریم که سریعا به این قضیه ورود کنند و اجازه ندهند حقی از فرزندان منطقه تضییع شود همچنین از مسئولین شهرستان از جمله مهندس گوروئی فرماندار، حجت الاسلام امینی امام جمعه و دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست نمود هر چه سریع تر به این مسئله ورود کنند و جلو تضییع حقوق کارگران و فرزندان زحمت کش شهرستان را بگیرند.

درباره نویسنده

1903مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی