سایت معتبر و جهانی آلکسا ۷ سایت برتر خبری شهرستان مسجدسلیمان را معرفی کرد/ باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان همچنان در رتبه اول برترین سایت های خبری مسجدسلیمان/ جهش عالی سایت های مسجدسلیمان در رتبه بندی جهانی و کشوری

سایت معتبر و جهانی آلکسا ۷ سایت برتر خبری شهرستان مسجدسلیمان را معرفی کرد/ باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان همچنان در رتبه اول برترین سایت های خبری مسجدسلیمان/ جهش عالی سایت های مسجدسلیمان در رتبه بندی جهانی و کشوری
راستا نیوز- سایت های خبری این روزها از موثر ترین رسانه های کشور به حساب می آیند. آنلاین بودن آن ها و قابلیت انتشار آخرین اخبار و تحولات یکی از عوامل موثر در میزان اثرگذاری رسانه های مجازی است.

مسجدسلیمان نیز یکی از شهرهای شمال خوزستان است که با توجه به جمعیت بیشترین آمار وبسایت های خبری را در استان خوزستان به خود اختصاص داده است و به گونه ای می توان گفت این شهرستان از نظر تعداد سایت های خبری و نیز تعداد زیاد خبرنگاران مطرح در سطح کشور یکی از مهم ترین قطب های خبری استان خوزستان است.

در همین راستا وبسایت معتبر الکسا رتبه بندی وبسایت های خبری مسجدسلیمان را تا تاریخ ۲۲ مرداد ۹۴ مشخص کرده است که در این بین رتبه بندی ۷ وبسایت خبری مسجدسلیمان معرفی شدند و سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان همچنان در رتبه اول سایت های خبری شهرستان قرار دارد.

لازم به ذکر است الکسا یک وبسایت معتبر بین المللی است که با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف اقدام به رتبه بندی سایت های اینترنتی می نماید. خلاصه و چکیده این رتبه بندی عددی بین ۱ تا چند میلیون می باشد که هر چه این عدد به یک نزدیک تر باشد رتبه وبسایت بالاتر می باشد. این رتبه بندی بر اساس لحظه ای، روزانه، هفتگی و ماهانه قابل انجام است.

KhMedia-Ranking-Copy copy

نام سایت                                              رتبه جهانی             رتبه کشوری

۱- باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان       ۵۹۷۲۳۷                    ۱۲۰۲۱

۲- آسماری نیوز                                       ۸۸۲۱۷۰                     ۱۶۶۷۳

۳- سپنا                                                 ۱۳۹۲۷۵۷                    ۲۵۹۶۵

۴- ام آی اس نیوز                                    ۱۶۹۷۱۶                      ۲۸۱۲۵

۵- مسجدسلیمان آنلاین                          ۳۲۶۳۶۲۱                    ۵۰۸۳۴

۶- صدای جوانان مسجدسلیمان                ۷۴۸۹۰۸۶                    ۶۸۰۰۵

۷- زاگرس خبر                                       ۵۰۲۰۵۲۰                     ۹۷۳۷۸

درباره نویسنده

1882مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 عصر خوزستان. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی