در یک حرکت غیر حرفه ای بانوان تماشاگر از سالن مسابقات کاراته اخراج شدند

در یک حرکت غیر حرفه ای بانوان تماشاگر از سالن مسابقات کاراته اخراج شدند

    اگر حضور بانوان در سالن ایراد داشته چرا از اول به آنان اجازه داده شد در سالن حضور پیدا کنند؟ چنین رفتارهایی از جانب هر کسی که بوده غیر قابل توجیه و امیدواریم مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان به عنوان متولی ورزش شهر پاسخ قانع کننده ای به این رفتار غیر حرفه ای داشته باشند.

راستا نیوز/ سحر طاهری: به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات قهرمانی کاراته استان خوزستان به میزبانی مسجدسلیمان از صبح امروز در سالن نفت نمره چهل با حضور تیم های مختلف از سراسر خوزستان در حال برگزاری ست. به گزارش سایت خبری راستا نیوز نکته حائز اهمیت این است که قشر زیادی از بانوان برای دیدن این مسابقات به همراه فرزندان خود از سراسر خوزستان و همچنین مسجدسلیمان در سالن حضور پیدا کرده اند که بعد از گذشت حدود سه و نیم ساعت به آنان اعلام می شود باید از سالن مسابقه خارج شوند که این مسئله با اعتراض شدید مردم مواجه گردید. حاجی پور یکی از معاونین اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: خروج بانوان از سالن به هیچ وجه به اداره ورزش و جوانان ارتباطی ندارد و این مسئله از جانب ما نبوده است وی گفت البته حضور بانوان در سالن باید با مجوز باشد. ایشان در پاسخ به سؤال خبرنگار ما که از او پرسید چه کسی باید در این رابطه پاسخ بدهد گفت: از مسئول برگزار کننده این مسابقات باید بپرسید!

حال این سؤال پیش می آید اگر حضور بانوان در سالن ایراد داشته چرا از اول به آنان اجازه داده شد در سالن حضور پیدا کنند؟! چنین رفتارهایی از جانب هر کسی که بوده غیر قابل توجیه و قطعاً به وجهه شهر با فرهنگی چون مسجدسلیمان لطمه وارد خواهد کرد. البته از شهری که بیش از یک سال است اداره ورزش و جوانانش بدون رییس اداره می شود چنبن اتفاقاتی غیر قابل پیش بینی نیست. به هر حال امیدواریم سرپرست و مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان به عنوان متولیان ورزش شهر پاسخ قانع کننده ای به این رفتار غیر حرفه ای داشته باشند…

درباره نویسنده

1881مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2020 راستا نیوز. محفوظ است.
طراحی شده توسط : سعید مرادی